godło polski logo bip
Rekrutacja 2024/2025
oferta kwalifikacyjnych kursów zawodowych
oferta liceum ogólnokształcącego dla dorosłych
Aktualności
Matura 2020 - odbiór haseł
Data dodania: 22-02-2020

Informujemy, że w sekretariacie słuchaczy są do odbioru loginy i hasła, które pozwolą na zalogowanie się w serwisie dla maturzysty. Celem serwisu jest sprawdzenie danych osobowych i egzaminacyjnych przez samych zdających. Serwis dla zdających będzie dostępny od 24 lutego 2020 roku. W tym dniu pojawi się także link do serwisu, który umożliwi sprawne zalogowanie się do systemu.


ŚWIATOWY DZIEŃ KREPLA
Data dodania: 20-02-2020

Społeczność RCEZ przywiązana jest do tradycji, szczególnie tych pysznych i smacznych. Towarzyszy nam przekonanie, że Polacy na całym świecie pamiętają - dziś TŁUSTY CZWARTEK. Zaznaczam, że piąty w trzecim rzędzie jest mój. Z myślą o mnie stworzony został także dziesiąty, jedenasty…


AUSCHWITZ – historia, która informuje, uczy i przestrzega.
Data dodania: 20-02-2020

Słuchacze Szkoły Podstawowej dla Dorosłych odwiedzili  wystawę upamiętniającą  75. Rocznicę  „Marszów Śmierci” oraz wyzwolenia KL Auschwitz. Wystawa przygotowana została przez Państwowe Muzeum Auschwitz -Birkenau. Zaś organizatorem przedsięwzięcia jest Rada Dzielnicy Zamysłów. Skupienie i refleksja towarzyszyły wszystkim zebranym. Ta niecodzienna lekcja historii poprzedza wyjazd słuchaczy do Muzeum, który odbędzie się w drugim semestrze.


„Szkoła zawodowa najwyższej jakości"
Data dodania: 18-02-2020

Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej - CKZiU zostało wyróżnione w konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości" - edycja 2019.

Nasza szkoła z praktyką "NOWE TECHNOLOGIE na wyciągnięcie ręki. NOWE TECHNOLOGIE - MODELOWANIE I WYTWARZANIE" zgromadziła ponad 90% możliwych punktów i otrzymała specjalny dyplom "Dobrej praktyki".

 

Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w projekt!


Subregionalne Centrum Obróbki Skrawaniem
Data dodania: 15-02-2020

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie na adaptację pomieszczeń na potrzeby Subregionalnego Centrum Obróbki Skrawaniem w budynku Warsztatów Mechanicznych przy ul. Świerklańskiej 42 w Rybniku. Kwota adaptacji opiewa na 1 822 205,75 zł.

 

Czekamy na rozpoczęcie prac! O ich postępie będziemy Was informować na bieżąco.

 


Z Walentynkami w RCEZ
Data dodania: 14-02-2020

W tym szczególnym dla wszystkich dniu Święty Walenty zawitał także do Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej. Z tej okazji społeczność Szkoły Podstawowej dla Dorosłych przesyła wszystkim słuchaczom i pracownikom uśmiechniętą, ciepłą i ogromną walentynkę.


Serduszkami drugi semestr się zaczyna
Data dodania: 14-02-2020

Nieprzypadkowo 14-tego lutego, w dzień Świętego Walentego Rada Pedagogiczna RCEZ podejmuje uchwałę o klasyfikacji i promowaniu na kolejny semestr słuchaczy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Gratulujemy szczęśliwcom, którzy już od poniedziałku podejmują wyzwania edukacyjne w drugim semestrze.


Ważna informacja dla słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych
Data dodania: 07-02-2020

Prosimy słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych o zaznajomienie się z informacją z załącznika.

 

Załącznik


Archiwum:
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Strona internetowa wykorzystuje mechanizm plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności strony. Rozumiem