godło polski logo bip
Subregionalne Centrum Obróbki Skrawaniem
partner edukacyjny siemens
oferta kursu CNC
oferta kwalifikacyjnych kursów zawodowych
oferta liceum ogólnokształcącego dla dorosłych
oferta wyrobów kutych
Aktualności
Świąteczne murowanie
Data dodania: 19-12-2019

Przedstawiamy Wam choinki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów kształcących się w zawodach budowlanych na naszych Warsztatach. Doceniamy pomysłowość!

Więcej...

Dobro dnia codziennego
Data dodania: 16-12-2019

Marek Śpiewak, przedstawiciel Domowego Hospicjum, które ma siedzibę w Rybniku spotkał się ze słuchaczami Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej. W sposób nie tylko piękny, ale także mądry zachęcał wszystkich do działań na rzecz tego stowarzyszenia. Można być bohaterem w zaciszu szpitalnej sali i domowego pokoju. Okazało się, że o rzeczach najtrudniejszych można rozmawiać także z przyjaznym uśmiechem. Brawo Panie Marku.


Niebo gwiaździste nade mną
Data dodania: 16-12-2019

Słuchacze Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej w sposób konkretny odnieśli się do stwierdzenia filozofa. Pieczenie ciastek w okresie świątecznym to rzecz oczywista, wręcz banalna. Jednak te wypieki przekazane zostały na rzecz Domowego Hospicjum, które ma siedzibę w Rybniku. Pamiętajcie, dobro zawsze wraca.


ŚWIĄTECZNE KLIMATY W RCEZ
Data dodania: 05-12-2019

Nasza szkolna maskotka - wielkiej urody klon Zdzich jako pierwszy "przybrał" świąteczne ubranko. Dziś Zdziś swym oryginalnym designem zachwycił słuchaczy oraz nauczycieli, którym też udzieliły się świąteczne klimaty. Pamiętajmy o swoich bliskich - już jutro Mikołajki. Najlepszym prezentem uśmiech, rodzinne ciepło i dobrzy ludzie wokół.

Więcej...

Barbórka 2019
Data dodania: 04-12-2019

Wszystkim górnikom z okazji ich święta - dużo zdrowia, szczęścia NA i POD ziemią oraz opieki św. Barbary życzy społeczność Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej.

Więcej...

Archiwum:
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Strona internetowa wykorzystuje mechanizm plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności strony. Rozumiem