godło polski logo bip
Rekrutacja 2021/2022
Subregionalne Centrum Obróbki Skrawaniem
partner edukacyjny siemens
oferta kursu CNC
oferta kwalifikacyjnych kursów zawodowych
oferta liceum ogólnokształcącego dla dorosłych
oferta wyrobów kutych
Kadra

Dyrektor

mgr Joanna Kryszczyszyn

32 42 22 433

kryszczyszyn@rcez.pl

Wicedyrektor

mgr Dorota Dyrcz

32 42 22 433

dyrcz@rcez.pl

Wicedyrektor

mgr Marek Bieniek

32 42 21 595

bieniek@rcez.pl

Wicedyrektor

mgr Gabriela Niemiec

32 42 22 433

niemiec@rcez.pl

Kierownik

mgr Beata Słabkowska

32 42 22 433 wew. 106

slabkowska@rcez.pl

Kierownik

mgr inż. Dorota Chrószcz

32 42 22 433

chroszcz@rcez.pl

Kierownik Gospodarczy

mgr inż. Wioletta Wengerska

32 42 22 433 wew. 117

wengerska@rcez.pl

Sekretarz Szkoły

mgr Martyna Widenka

32 42 22 433 wew. 117

sekretariat@rcez.pl

Specjalista

Wiesława Zasadni

32 42 22 433 wew. 103

wzasadni@rcez.pl

Samodzielny referent

Janina Filec

32 42 21 595

filec@rcez.pl

Referent

mgr Anna Chojnacka-Kępowicz

32 42 22 433 wew. 105

kadry@rcez.pl

Referent

mgr Izabela Czapiewska-Ćmok

32 42 22 433 wew. 113

kursy@rcez.pl

Pomoc administracyjna

mgr Agata Bober

32 42 22 433 wew. 113

bober@rcez.pl

Referent

mgr Grażyna Adamczyk

32 42 22 433 wew. 113

uczniowski@rcez.pl

Referent

Agnieszka Księżyk

32 42 22 433 wew. 103

ksiezyk@rcez.pl

Informatyk

inż. Kamil Mura

32 42 22 433 wew. 114

mura@rcez.pl

Operator sprzętu audiowizualnego

inż. Łukasz Ochojski

32 42 22 433 wew. 114

ochojski@rcez.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

mgr Mateusz Widenka

iodo@rcez.pl

Strona internetowa wykorzystuje mechanizm plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności strony. Rozumiem