godło polski logo bip
Subregionalne Centrum Obróbki Skrawaniem
partner edukacyjny siemens
oferta kursu CNC
oferta kwalifikacyjnych kursów zawodowych
oferta liceum ogólnokształcącego dla dorosłych
oferta wyrobów kutych
Szkoła Policealna
Edukacja to najlepsza inwestycja, nie zmarnuj tej szansy, zainwestuj w siebie z RCEZ
Szkoła Policealna nr 6 to idealna oferta dla osób, które chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód. Oferta naszej szkoły policealnej jest dostosowana do aktualnych potrzeb rynku pracy.
Dzięki własnej siedzibie i bardzo dobrze wyposażonym pracowniom zawodowym, nauka idealnie łączy się z praktyką. Wysoki poziom kadry nauczycielskiej procentuje podczas egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Zajęcia odbywają się w piątki i soboty, co dwa tygodnie, według wcześniej podanego harmonogramu.

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji nie będzie problemu z dojazdem. Obok budynku znajduje się przystanek autobusowy linii 7. Niedaleko znajduje się dworzec autobusowy oraz trzy przystanki na Placu Wolności linii 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 3, 32, 4, 40, 41, 43, 43A, 46, 48, 5, 6, 8, 9.

Nasza szkoła policealna jest bezpłatna. Nie pobieramy opłat za naukę, egzaminy semestralne i egzaminy zawodowe. Za darmo otrzymasz legitymację szkolną, zaświadczenia do różnego rodzaju instytucji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź, napisz lub zadzwoń do nas.

Serdecznie zapraszamy.

Strona internetowa wykorzystuje mechanizm plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności strony. Rozumiem