Archiwum
Świąteczne murowanie
Data dodania: 19-12-2019

Przedstawiamy Wam choinki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów kształcących się w zawodach budowlanych na naszych Warsztatach. Doceniamy pomysłowość!

Więcej...

Dobro dnia codziennego
Data dodania: 16-12-2019

Marek Śpiewak, przedstawiciel Domowego Hospicjum, które ma siedzibę w Rybniku spotkał się ze słuchaczami Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej. W sposób nie tylko piękny, ale także mądry zachęcał wszystkich do działań na rzecz tego stowarzyszenia. Można być bohaterem w zaciszu szpitalnej sali i domowego pokoju. Okazało się, że o rzeczach najtrudniejszych można rozmawiać także z przyjaznym uśmiechem. Brawo Panie Marku.


Niebo gwiaździste nade mną
Data dodania: 16-12-2019

Słuchacze Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej w sposób konkretny odnieśli się do stwierdzenia filozofa. Pieczenie ciastek w okresie świątecznym to rzecz oczywista, wręcz banalna. Jednak te wypieki przekazane zostały na rzecz Domowego Hospicjum, które ma siedzibę w Rybniku. Pamiętajcie, dobro zawsze wraca.


ŚWIĄTECZNE KLIMATY W RCEZ
Data dodania: 05-12-2019

Nasza szkolna maskotka - wielkiej urody klon Zdzich jako pierwszy "przybrał" świąteczne ubranko. Dziś Zdziś swym oryginalnym designem zachwycił słuchaczy oraz nauczycieli, którym też udzieliły się świąteczne klimaty. Pamiętajmy o swoich bliskich - już jutro Mikołajki. Najlepszym prezentem uśmiech, rodzinne ciepło i dobrzy ludzie wokół.

Więcej...

Barbórka 2019
Data dodania: 04-12-2019

Wszystkim górnikom z okazji ich święta - dużo zdrowia, szczęścia NA i POD ziemią oraz opieki św. Barbary życzy społeczność Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej.

Więcej...

Aktualności dla słuchaczy
Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe AU.14, AU.65, EE05, MG.11, MG.19. MG.20 - zmiany w harmonogramie
Data dodania: 06-03-2020
Więcej...
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy EE.05 - zmiana harmonogramu
Data dodania: 06-03-2020
Więcej...