Szkolny Klub Snookera

MISJA – ZBLIŻAMY LUDZI, KSZTAŁTUJEMY OSOBOWOŚĆ

Nasz snooker jest absolutnie dla wszystkich. Przyjdź, poznaj nas i odkryj swoją życiową Pasję. ZAPRASZAMY!
W Twoim klubie znajdziesz nowych przyjaciół, poczujesz na własnej skórze dreszcz adrenaliny wywołany magiczną siłą tej królewskiej gry dżentelmenów, zostaniesz mistrzem precyzji, taktyki i panem własnych emocji. (Tel. kontaktowy 517 510 727)

Snooker w szkole?!!!

Więcej niż zabawa, więcej niż sport… Pozytywne emocje… Ponadpokoleniowa integracja ludzi oświaty… Realizacja programu MEN… Nauka nie musi odbywać się tylko w szkolnej ławce. Snooker to szkoła dobrych manier, szkoła umiejętności panowania nad własnymi emocjami, gra dżentelmenów z zasadami. Dla każdego członka klubu, kultywowanie i promocja tych wartości jest podstawą do tworzenia klimatu, w którym rozwijać można własne pasje, wzbogacając i kształtując swoją osobowość w kontakcie z ludźmi, którzy są dla siebie jednocześnie nauczycielami i uczniami bez względu na wiek, status społeczny czy jakiekolwiek inne kryteria.

Szkolny Klub Snookera Centrum + powstał z środków pozabudżetowych (zobacz spot filmowy) w kwietniu 2011r. W sierpniu, tego samego roku, MEN ogłosiło rok szkolny 2011/2012 – Rokiem Szkoły z Pasją. http://www.szkolazpasja.men.gov.pl/ Szczególną satysfakcją ludzi, którzy przyczynili się do powstania w RCEZ klubu Centrum +, jest fakt pełnej, literalnej wręcz zgodności ministerialnych wytycznych zawartych w programie Szkoła z Pasją, z założeniami i celami, które realizowane są w naszym klubie (czytaj artykuł).

Nasz Snooker - Siła Pasji

3 Filary

Oferta SKSC+