Szkoła Policealna

Edukacja to najlepsza inwestycja, nie zmarnuj tej szansy, zainwestuj w siebie z RCEZ

Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 6 to idealna oferta dla osób, które chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód. Oferta naszej szkoły policealnej jest dostosowana do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Dzięki własnej siedzibie i bardzo dobrze wyposażonym pracowniom zawodowym, nauka idealnie łączy się z praktyką. Wysoki poziom kadry nauczycielskiej procentuje podczas egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Zajęcia odbywają się w piątki i soboty, co dwa tygodnie, według wcześniej podanego harmonogramu.

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji nie będzie problemu z dojazdem. Obok budynku znajduje się przystanek autobusowy linii 7. Niedaleko znajduje się dworzec autobusowy oraz trzy przystanki na Placu Wolności linii 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 3, 32, 4, 40, 41, 43, 43A, 46, 48, 5, 6, 8, 9.

Nasza szkoła policealna jest bezpłatna. Nie pobieramy opłat za naukę, egzaminy semestralne i egzaminy zawodowe. Za darmo otrzymasz legitymację szkolną, zaświadczenia do różnego rodzaju instytucji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź, napisz lub zadzwoń do nas.

Serdecznie zapraszamy.